Встановити додаток
x
Потрібно здати аналіз ПЛР на коронавірус?

Ціни і знижки в медичних лабораторіях на аналіз ПЛР для визначення коронавируса (COVID-19). Аналіз можна здавати самому в лабораторії в порядку черги, за попереднім записом або викликати медсестру для проведення аналізу вдома. Ціни від 680 грн.


Почати роботу просто!

Встановіть додаток Servolab

Зареєструйтеся в додатку

Процес реєстрації займе всього пару хвилин

Отримайте направлення від Вашого доктора

Лікар, який бере участь в програмі, виписує Вам направлення на здачу аналізів.

Вибирайте оптимальні послуги

Система Servolab підбере для Вас найвигідніші пропозиції клінік і лабораторій Вашого міста. Здавайте аналізи зі знижкою в лабораторіях нашої партнерської мережі.

Get started Servolab
description Servolab

Опис додатка

Система Servolab надасть Вам актуальну інформацію про знижки на аналізи, видах досліджень, терміни виконання і правилах підготовки, клініках і лабораторіях, де проводять загальноклінічні, гематологічні, гормональні, імунологічні, біохімічні та інші види досліджень.

Додаток Servolab встановлюється на будь-які моделі мобільних пристроїв, що працюють під управлінням iOS або Android.

Серволаб у 2019

+0%

Лікарів

+0%

Пацієнтів

+0%

Оброблених аналізів

+0%

Партнерів

Відгуки користувачів

patients_reviews_panel_1_name

Катерина

Спасибі розробникам Servolab. Відкрила для себе багато лабораторій з адекватною ціною. Дуже зручно що можна вибрати лабораторію по району і за ціною, а також є інформиція як підготуватися до здачі аналізу і для чого він взагалі потрібен. Як приємний бонус - ще й знижка. Успіхів Вам і процвітання!

patients_reviews_panel_2_name

Інна

Зазвичай відгуки не пишу, але цього разу вирішила висловити свою вдячність. Додаток сам по собі дуже зручний і корисний, але найбільше сподобалося мені звернення до служби підтримки: мені все чітко і ясно пояснили, хоча я задавала багато питань. Дякую за терпіння і компетентність. Нарешті з'явився корисний для людей сервіс.

patients_reviews_panel_3_name

Іванна

Обслуговуванням задоволена. В той же день, як доктор виписав направлення, мені передзвонили зі служби підтримки Серволаб та допомогли підібрати зручну лабораторію з виїздом лаборанта додому, що для мене було дуже важливо. Пояснили, як підготуватися до здачі аналізів, проконсультували за ціною. Лаборант приїхала вчасно, знайшла спільну мову з дитиною і взяла кров з пальця без заперечень. Дякуємо.

Про проект

Наше завдання - надати Вам оптимальні пропозиції від кращих лабораторій. Вибір завжди за Вами.

Збереження персональних даних

Повна конфіденційність і надійний захист персональної інформації клієнтів відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Обширний каталог актуальних послуг

Постійне оновлення переліку аналізів і досліджень передових лабораторій. Перевірені актуальні відомості про ціни та послуги провідних медустанов.

Інноваційні компанії-партнери

Професійний сервіс передових лабораторій і клінік.

Оперативна служба підтримки

Професійне і швидке вирішення будь-яких технічних питань.

Наші партнери

median
medLab
dna-lab
newDiagnostics
drSpin
DoctorFilin
SmartDiagnostic
redger logo
Viva Logo
Показати список відділень